Mińsk Mazowiecki

Sportowe sukcesy mundurowych

Sport Śr. 16.06.2021 16:46:59
16
cze 2021

W miniony weekend w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim, odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu. W turnieju udział wzięło ponad 70 jednostek z całej Polski. Z sukcesami swój udział w zawodach zakończyło dwóch policjantów mińskiej komendy zdobywając łącznie cztery medale: dwa złote i dwa brązowe. Gratulujemy!

12 czerwca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim zorganizowano I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu. Na macie stawiło się ponad 70 różnych jednostek mundurowych z całej Polski w tym policji, wojska, straży pożarnej i granicznej. Zawody rozgrywane były w dwóch formułach w kimonach i bez.

W turnieju udział wzięło dwóch policjantów mińskiej komendy. W swoich kategoriach wagowych zdobyli łącznie 4 medale: dwa złote i dwa brązowe. Policjanci na co dzień trenują w Klubie Walki Grappler w Mińsku Mazowieckim. W klasyfikacji drużynowej przedstawiciele tego klubu uplasowali się na 4 miejscu.


st. asp. Marcin Zagórski/is
foto: Marcin Zagórski i KW Grappler

[MSz]

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.