Mińsk Mazowiecki

„Eko-Recyklinki" z mińskiej „Piątki” organizują zbiórkę elektroodpadów

Region Pon. 25.04.2022 12:46:55
25
kwi 2022

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim już po raz szósty przystępuje do ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Dobre rady na elektroodpady- oddaj mnie w dobre ręce”. Mińska „Piątka” trzykrotnie stanęła na podium, zdobywając trzecie miejsce w tym konkursie. Zespół „Eko- Recyklinki" w składzie: Maria Gorczyca, Wiktoria Szeląg, Aleksandra Truszko, Daria Bańka i Alicja Pawelec wraz z ze swoim opiekunem - Edytą Kopeć, reprezentują szkołę w ekologicznych działaniach konkursowych.

- W trosce o dobro naszej planety i człowieka zdecydowałyśmy się reprezentować Szkołę Podstawową nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie „Dobre rady na elektroodpady - oddaj mnie w dobre ręce”. Z wielkim zapałem realizujemy zadania konkursowe - eduukujemy społeczność szkolną i lokalną, wykonujemy gazetki, prowadzimy pogadanki i warsztaty, rozwieszamy plakaty, rozdajemy ulotki, współpracujemy z mediami, nagrywamy filmy i audycje radiowe - podkreśliły uczennice SP nr 5 w Mińsku Mazwieckim.


Dodały, że finałem ich działań konkursowych jest zbiórka elektroodpadów i zużytych baterii, która odbędzie się w poniedziałek, 25 kwietnia w godz. 12:00 - 19:00 oraz we wtorek, 26 kwietnia w godz. 8:00 - 17:00 przy Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim, na parkingu obok placu zabaw.
JS

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.